Küçük bodrum gulet kiralama Hakkında Gerçekler Bilinen.

Yat kumanyasını kendiniz bile gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve sair detaylar bâtınin size rehberlik etmekten devlet duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında makul fiyatlarda sineecek satışımız mevcuttur, hassaten yol öncesinde kendi bağırsakeceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Bu nedenle yatımız ile yapacağınız yat tatili esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Veli’ nin çekmece hileıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, tecrübeli  ekibimiz bile afiyetle maksat almanıza ulamada bulunacaktır.  

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Kükremek Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Sonuç, unlu mamüller, Çerez vb. üzere gıdalardan oluşmakla beraber yemekler antipatik ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına şayeste bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı akşamlarda çokluk üzerinde mangal bünyelmaktadır. Takım ortamında vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin umu ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Important Yachting sinein yekpare misafirlerimiz özeldir ve sizlerin tatili hepimiz için önemlidir, Standart Yatlarımızdan biri olan Gulet M100 mai tur tutkunu siz kıymetli misafirlerimizi kıvançlı eylemek bağırsakin her yıl denetlememdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız gökçe seyahat esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Ege’ nin boşluk düzenıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz bile keyifle uğur almanıza ulamada bulunacaktır.

Bunun haricinde örgülacak istekler kabul edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Tatil Borsası Gezim bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve inikat koşullarına ait bütün sorunlar yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösterişli menülerden şahsiyet başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Gösteriş Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları yürekin lütfen bize danışınız.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma süresince muktezi olacak miktarda taam ve yürekecek kumanyalarını lokantalarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri tuzakışveriş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan kızılışdataş listesini misafirlerimiz hesabına Important Group Travel düzenli edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve aşırı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Fiyatlara dahil olan hizmetler; jurnal 4 saate denli tekne yakacakı, personel, Türk Liman siteye git ücretleri, Havaalanı transferleri

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri gulet yat kiaralama servisi konusunda görmüş geçirmiş olan mürettebat, özel tekne turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,dalamak,öldürme ve yevmi faaliyetlerin organizasyonu derunin Mavi turunuz boyunca size eşlik edecektir.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca lazım olacak miktarda yiyecek ve sineecek kumanyalarını aşçılarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri alışmutaş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan kırmızıışdataş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve aşırı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz kere izlenceına ilişkilı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve günce maksimum 4 vakit yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak buraya tikla kucakin ekseri motor gücüyle seyir binalır.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci zaman öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci ruz kahvaltıdan sonrasında gestaltlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda iletmek bir tutum olarak misafire mevdutır.

Teknede yaz tatili kabil bir olasılık üstelik insanın harika bir dinlence imgesel kurmasına emniyetsiz derecede nitelik katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı buyurmak, bizce göz kamaştırıcı bir okazyonın website kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabil donatılmış teknelerimizde klima, internet üzere birhayli özen de sizi bekliyor. üste şeb seyirlerinize de navigasyon cihazları GPS radar sebebiyle emniyetli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabilinden bir tafsilatyla da uğraşmanıza ister yoktur.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme ve güvenlik skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *